Shaanxi kullakivi Electronics Co., Ltd.
Categories

  Hiina kontor:

  NO.21 Dongyi Road. Xi'an Shaanxi PRChina.

  TEL: 86-29-85401274

  FAX: 86-29-85401274

  E-post: sales@gsmagnetics.com

  sales@gstronics.com

  Veeb: www.gsmagnetics.com

  Kontaktisik: Mark Chen (peasekretär)

  Skype: Mark.chen90


Kodu > Uudised > Sisu

Üleminek võimsusega trafo

Üleminek võimsusega trafo

Vahetamine võimsusega trafo on liidetud lüliti toru võimsusega trafo lisaks tavaline trafo pinge transformatsioon funktsiooni Circuit, samuti isolatsioon isolatsiooni ja võimu siirdefunktsiooni levinud ümberlülitamise toide meetmetesse kõrgsageduslik circuit.role

Ümberlülituvaid toite trafo ja lülitage toru kokku moodustavad füüsilisest põnevil sulgemine ostsillaator (või ta) tüübi, seega sisend dc pinge: kõrgsagedusliku pinge on pulss.

Energia edastamise ja muundamise mõju. Flyback tüüp Circuit, kui lüliti toru juhtivus, trafo teisendab elektri energia viimine magnetväli hoidmiseks, kui lüliti toru valguse ja varju piirjoone vabastamisel. Tavaline šokk tüüp Circuit, kui lüliti toru juhtivus, sisendpinge tarnimine otse koormus ja ladustamise drosselid salvestatud energia. Kui lüliti toru valguse ja varju, siis laaditakse standardatribuudid teostab ülekande energia ladustamise induktiivpoolid.

Sisend dc pinge võtta igasuguseid madal pressure.classification

Lülitage võimsusega trafo ühtse ja kahekordne šokk ergastamine tüüp ümberlülitamise tarnimise trafo lülitit power Jõutrafode, tööpõhimõte ja struktuur mõlemat ümberlülitamise võimsusega trafo ei ole sama. Ühe IP lüliti võimsusega trafo on ühe impulsina sisendpinge ja samuti väidab ja ergutuspinge väljund; Ja double cream tüübile lülitus võimsusega trafo sisendi pinge on bipolaarse impulsi, üldine on bipolaarse impulsi pinge väljundi.

Iseloomulik parametersVoltage suhe: viitab esmase pinge trafo ja teiseste pinge suhe.

DC vastupanu: vask vastupanu.

Tõhusus: väljund/sisend võimsus * 100 [%]

Isolatsiooni takistus: transformer mähisega ja isolatsioon, core võime vahel.

Elektriline tugevus: 1 sekundi jooksul või 1 minut trafo talub ettenähtud pingete tasemed.

compositionThe peamine materjal lüliti võimsusega trafo, magnetic materjali, dirigent materjali ja isolatsioon on tuum ümberlülitamise trafo.

Magnetilised materjalid: lüliti trafo kasutatavad pehme magnet Ferriidist magnetilised materjalid vastavalt koostisele ja kohaldamise sagedus võib jagada kahte kategooriasse ja NiZn MnZn osakond. Esimene on suure läbitavusega ja kõrge Küllastusaste magnetilise induktsiooni, vahe sageduse ja madala sagedusega vahemikus madal kaotus. Kuju magnetilise tuum, näiteks EI tüüp, tüüp E, EÜ tüüp jne

Luukere materjalid: lüliti trafo skelett erineb üldisest trafo skelett, nagu coil isolatsioon ja toetust materjalide, samuti teha ka fikseeritud trafo paigaldamine ja positsioneerimine, nii et skeleton materjalid lisaks isolatsiooni nõuetele, peab märkimisväärse tõmbetugevus, samal ajal selleks, et pärida pin keevitus kuumakindlad , luustiku olulist termilise deformatsioon temperatuur kõrgem kui 200 ℃, materjal peab vastama Tuld tõkestavad ja peaks olema hea processability, kerge töödeldakse ka erineva kujuga.

Määramise meetod

1, kontrollida, kas neil on ilmne anomaaliat muunduri esinemise analüüsides. Luumurd, nagu kas keevitus coil traadi isolatsiooni materjali kas on, Kärventää, kinnitussüsteemid kruvi lahti, südamiku räni terasest leht rustily, mähis coil kas on lekke jne.

2, isolatsiooni testi. Multimeter R x 10 k core ja esmane, mõõtmise ja teisese, esmatasandi ja keskharidus, core elektrostaatilise varjestus kiht ja vahel Kesk- ja looklevad vastupanu hem, tuleks multimeeter kursori positsioon viitab lõpmatu. Vastasel korral trafo isolatsioon jõudlust.

3, coil sisse ja välja. Paneb multimeter R x 1 blokk, testid, kui käänulistel vastupanuvõimet lõpmatus, seletada lõpetamist on avaahel süü.

4, esmaste ja teiseste mähis discriminant. Võimsusega trafo ja teisese esmane pin pin on üldiselt külgedest, vastavalt ja esmane likvideerimine, märgistatud 220 v teisese mähised on hinnatud pinge väärtuse, näiteks 15 v, 24 v, 35 v. Vastavalt nende märkide tuvastamiseks.

Võtke meiega ühendust
Aadress: NO.21 Dongyi Road. Xi'an Shaanxi PRChina.
Telefoni: +86-29-85401274
 Faks:86-29-85401274
 E-posti:sales@gsmagnetics.com
Shaanxi kullakivi Electronics Co., Ltd.
Share: